Кабельные системы обогрева из Германии

Тепла підлога
Обігрів відкритих майданчиків
Обігрів покрівлі та водостоків
Обігрів трубопроводів
Нестандартні рішення

Нагрівальний кабель

Основним елементом систем тепла пілога є нагрівальний кабель, що виробляється за технологією з використанням екологічно чистих матеріалів. Принцип роботи нагрівального кабеля є в тому, що він перетворює електричну енергію в теплову.

КЛАСИФІКАЦІЯ РЕЗИСТИВНОГО НАГРІВАЛЬНОГО КАБЕЛЯ 

Нагрівальні кабелі постійного опору (резистивні), мають одну (далі одножильні) або дві (далі двожильні) гріючі жили, до яких підводиться електричне живлення. Гріюча жила відрізняється незначною величиною позитивного температурного коефіцієнта опору, завдяки чому лінійна потужність резистивного кабеля по мірі нагрівання змінюється несуттєво.

Конструктивні відмінності одножильних та двожильних нагрівальних кабелів  див. мал. 1-5 на стор.4,5.


ПРИКЛАДИ КОНСТРУКЦІЙ НАГРІВАЛЬНОГО КАБЕЛЯ

Кабель одножильний резистивний SIPC31**

Кабель двожильной резистивний SIPCP51**

Кабель одножильний резистивний SIPC41**

Кабель двожильний резистивний H5YVQ TWIN

    

Кабель одножильний резистивний H5YVQ RING

СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Універсальні нагрівальні кабелі (резистивні), що мають зовнішню оболонку ПВХ використовуються для вирішення задач тепла підлога, електричного опалення, а також для антикригових систем на покрівлях, обігріву відкритих майданчиків та обігріву труб. При використанні даних систем на відкритому повітрі середній термін експлуатації складає до 10 років. Це залежить від агресивності середовища, дії ультрафіолетового випромінювання та режиму експлуатації. 

Нагрівальний кабель серії FEР (тефлон) забеспечує захист від впливу ультрафіолетового випромінювання, агресивних хімічних розчинів або випаровувань, термін служби у цих умовах перевищує 30 років. 

БЕЗПЕЧНІСТЬ НАГРІВАЛЬНОГО КАБЕЛЯ

Виробництво універсальних нагрівальних кабелів с використанням нової технології та екологічно чистих матеріалів стійких до впливу ультрафіолетового випромінювання, агресивних хімічних середовищ та випаровувань, що дозволяє використовувати цю продукцію для вирішення задач обігріву, як у побуті, так й у проимсловості та забеспечує електричну і пожежну безпеку. 

Електробезпечність нагрівального кабеля, згідно європейських стандартів, забеспечується наявністю щонайменше тришарової ізоляції та захисного екрану з плетеного мідного дроту, не змінюючих своїх електроізоляційних властивостей при температурі гріючої жили (85...120ºС) у період експлуатації. Наявність захисного екрану забеспечує:

  • захист користувача від уражень електричним струмом, згідно вимогам ППЕ (правило пристроїв та експлуатації електроустановок);
    захисту користвача від електромагнітних випромінювань, рівень яких від 100...1000 разів менше, ніж рівень випромінювання електропобутових приладів. 

 

 

Использовние материалов, размещенных на сайте, без письменного согласования с "КТС Груп" запрещено!
Украинский строительный портал www.promobud.ua Яндекс.Метрика
Rambler's Top100