Кабельные системы обогрева из Германии

Тепла підлога
Обігрів відкритих майданчиків
Обігрів покрівлі та водостоків
Обігрів трубопроводів
Нестандартні рішення

Антикригові системи

   Системи «RMS HEATING SYSTEMS» виробляються в Європі й відрізняються високою надійністю, заощадливістю та простотою встановлення. Це можливо завдяки використанню нових технологій, сучасних матеріалів на основі полімера FEP (тефлон) та новітніх технологічних ліній. Ми представляємо системи «RMS HEATING SYSTEMS» більше 20-ти років на ринку України, що свідчить про її надійність.

 

 

Галузь застосування
   Використовуються для обігріву покрівель, водостоків, водостічних труб, пішохідних доріжок, сходів пандусів, під′їздних шляхів і т.д.

Короткий опис
Антикригові системи складаються з нагрівального кабелю, обладнання керування та захисту, а також елементів кріплення необхідних для встановлення системи.

Функціональність
Антикригова ситема працює в атоматичному режимі тому є досить заощадливою у використанні, так як система працює тільки при фактичному  випадінню снігу та відлиг. Автоматичний режим системи забеспечує спеціальний терморегулятор у комплекті з датчиками опадів та вологості. осадков и влажности.

Безпечність антикригових систем
Антикригові системи в зимовий час забеспечують безпеку пересування для пішоходів та транспорту, виключають можливість травмування від падіння бурульок з покрівель, заощаджують час та витрати на механічне прибирання снігу  й тим самим захищають покриття  покрівель та відкритих майданчиків від механічних пошкоджень, подовжать термін експлуатації покрівельних матеріалів, фасадів продлят срок службы кровельных покрытий, фасадів будівель, пішохідних доріжок, сходів і т.д.

Использовние материалов, размещенных на сайте, без письменного согласования с "КТС Груп" запрещено!
Украинский строительный портал www.promobud.ua Яндекс.Метрика
Rambler's Top100