Кабельные системы обогрева из Германии

Тепла підлога
Обігрів відкритих майданчиків
Обігрів покрівлі та водостоків
Обігрів трубопроводів
Нестандартні рішення

Arnold Rak

Використовуючи продукцію ARak можливо вирішувати завдання комфортного обігріву підлоги  та задачі опалення приміщення, навіть у приміщеннях з великими тепловтратами, наприкла такими як зимовий сад, де площа скління може складати більше ніж 50%, а наведені тепловтрати 220-250 Ватт/м². Для вирішення задач електроопалення радимо Вам звернутись до представника виробника у Вашому регіоні, який виконає необхідні розрахунки для оптимального вибору обладнання та надасть Вам всі необхідні поради. 

Розглянемо більш просту задачу системи комфортного обігріву "Тепла підлога". Дану задачу можна виконати використовуючи, як нагрівальні кабелі, так й міні мати.

ОПИС СИСТЕМИН НА НАГРІВАЛЬНИХ КАБЕЛЯХ

Система складається з:

  • одна або кілька секцій нагрівального кабеля;
    регулятор температури підлоги (в комплекті з датчиком температури підлоги);
  • монтажна стрічка або сітка (пластикова чи металева); 
  • мідна або гофрована трубка для датчика температури. 

Зазначимо, що в системах Тепла підлога використовуються резистивний одножильний та двожильний нагрівальні кабелі з питомою потужністю 17,5...20 Вт/м. Використання нагрівального кабеля з нижчою питомою потужністю потребують більш щільного укладання кабеля (зменшення відстані між нитками кабеля) й, як наслідок, збільшення загальної довжини нагрівального кабеля та вартості системи.

При питомій потужності кабеля більш ніж 20 Вт/м крок укладання необхідно збільшити (інакше потужність буде надмірною). Збільшення кроку веде до появи  різниці температур на поверхні підлоги - "теплових смуг".

Термостат (регулятор температури) виконує управління системою обігріву, забезпечуючи коректне та оптимальне регулювання температури, як у відношенні комфорту, так й у відношенні заощадження енергії. Датчик терморегулятора вимірює температуру підлоги. Температура підлоги в приміщенні у осінньо-зимовий період відрізняється від температури повітря в приміщені на 2...4 градуси - при температурі підлоги 25°С температура повітря в приміщенні  складає  21...23°С.  Необхідно зазначити, що згідно ДБН В.2.5-24-2003 "Електрична кабельна система" пункту 2.5 "...середньодобову температуру на поверхні теплої підлоги в приміщеннях з постійним перебуванням людей слід приймати не більше ніж 28°С (а в приміщенні з паркетним лицьовим покриттям підлоги - не більше 26ºС)..." та пункту 2.6. (...в зонах найбільшого охолодження приміщення середньодобову температуру на поверхні теплої підлоги слід приймати не більше ніж 35°С..."

Наглядна схема  конструкції

1: Під'єднання електроживлення змінного струму 220/230 Вольт

2: Терморегулятор

3: UP Розподільна коробка (під штукатурку)

4: З'єднувальний кабель нагрівальної секції

5: Демпферна та звукоізолююча прокладка по краях 

6: Підлоговий датчик терморегулятора 

7: Нагрівальна секція 

8: Будівельний клей для "теплої підлоги" 

9: Підлогове покриття (напр., плитки)

Поміж 8 и 9 у зонах підвищенної вологості гідроізоляційний шар.

Електричний сигнал від датчика температури надходить у регулятор. Електронна схема порівняння регулятора порівнює температуру реальну, що вимірюється датчиком, з температурою встановленною користувачем. При неузгодженні температур більше ніж 0,3...0,6°С терморегулятор вмикає обігірв.  

Монтажна стрічка або сітка призначені для кріплення нагрівального кабеля до поверхні підлоги. 

Трубка використовується для встановлення датчика температури підлоги. Це дозволяє виконувати заміну датчика в процесі експлуатації. 

Использовние материалов, размещенных на сайте, без письменного согласования с "КТС Груп" запрещено!
Украинский строительный портал www.promobud.ua Яндекс.Метрика
Rambler's Top100