Кабельные системы обогрева из Германии

Тепла підлога
Обігрів відкритих майданчиків
Обігрів покрівлі та водостоків
Обігрів трубопроводів
Нестандартні рішення
Имя пользователя:
Пароль:
ВОЙТИ регистрация
06.02.2017 г.
Сушка для обуви... >>
09.01.2017 г.
Немецкая компания A.Rak Warmetecknik GmbH... >>

Тепла підлога Arnold Rak, монтаж та встановлення

  Система опалення тепла підлога - це альтернативне рішення для тих, хто хоче наповнити свій будинок теплом та затишком. Багато користувачів вже переконалися в її якості та надійності. І все це завдяки впровадженню нових технологій у розробку та вдосконалення даного обладнання.

На сьогоднішній день ця система стає все більш популярною на ринку опалювальної техніки. І багато в чому ця популярність викликана не тільки завдяки зручності та ефективності, але ще й тому, що встановлення теплої підлоги дуже просте і не надто затратне. Звичайно, при цьому без детальної консультації та допомоги фахівців вам не обійтися.

Запорукою надійної та довговічної системи тепла підлога є не тільки якісний нагрівальний елемент, а й монтаж, виконаний кваліфікованими спеціалістами. До встановлення теплої підлоги потрібно поставитися так само відповідально, як і до обрання її виробника. 

Даною системою керувати дуже просто, це можна зробити за допомогою термостата: "механічного", програмованого, з можливістю дистанційного керування, а також інтегрування в систему "розумний будинок". Вона не потребує додаткового обслуговування і працюватиме для Вас багато років без жодних турбот. Обираючи систему тепла підлога, Ви отримуєте не тільки зручність користування, а ще й заощаджуєте на експлуатаційних витратах. Порівняно з іншими системами опалення, головна перевага підігріву підлоги в тому, що потоки теплого повітря розходяться по всьому периметру приміщення знизу догори. В інших системах тепле повітря на підлогу зазвичай навіть і не потрапляє, а це дуже важливо, адже, як каже народна мудрість: "Тримай голову в холоді, а ноги в теплі". Датчики терморегуляції допоможуть підтримувати температуру з точністю до градуса. При цьому дана система не займає простору приміщення, завдяки своїй унікальності монтажу, вона розташовується під покриттям підлоги, будь-якого виду, будь-то: паркет, плитка, ламінат або лінолеум, і встановлюється не помітно для очей, що важливо, якщо Ви хочете зберегти інтер'єр. Підігрів підлоги - це дуже важливий елемент не тільки в будинку, а також на дачі чи роботі.

Обираючи наші системи тепла підлога Ви робите найкращу інвестицію в Ваше майбутнє та майбутнє Вашої родини! 

 
Использовние материалов, размещенных на сайте, без письменного согласования с "КТС Груп" запрещено!
Украинский строительный портал www.promobud.ua Яндекс.Метрика
Rambler's Top100